31 Mayıs 2012 Perşembe

ALLAH'A VE AHİRET GÜNÜNE İMAN EDİP DE İMANLARINDA YALAN SÖYLEMEMİŞ OLANLARA ÇAĞRI


ALLAH'A VE AHİRET GÜNÜNE İMAN EDİP DE İMANLARINDA YALAN SÖYLEMEMİŞ OLANLARA ÇAĞRI


 I
TÜRKİYE'DE ELİ KALEM TUTAN BÜTÜN İLİM ADAMLARINI, VİCDAN SAHİBİ VE KALPLERİ ÖLMEMİŞ, ALLAH'A İMAN ETTİĞİNİ SÖYLEYEN VE İSLAM'DA "İMAN KARDEŞLİĞİ"NİN NE DEMEK OLDUĞUNU BİLEN BÜTÜN MÜSLÜMANLARI;  "CUMA HUTBELERİ"NDE SURİYE'DE ZALİM NUSAYRİ KÜFR REJİMİNİN KATLETTİĞİ EHL-İ İSLAM OLAN KARDEŞLERİMİZE DUA EDİLMESİ İÇİN DİYANETE FAKS VE İNTERNET ÜZERİNDEN UYARIDA BULUNMAYA VE HÜKÜMETİN; MÜSLÜMANLARIN OYLARINI ALARAK İKTİDAR OLMASINA RAĞMEN, MAZLUM KARDEŞLERİMİZ İÇİN HUTBELERDE BİR TEK CÜMLEYLEDE DE OLSA UĞRADIKLARI İNSANLIK DIŞI KATLİAMLARA VE TEMİZ KADINLARIMIZIN IRZLARINA MUSALLAT OLMALARINI TELİN ETTİRMEMESİ SEBEBİYLE PROTESTO ETMEYE, HATTA CAMİLERDE HOCALARIN HUTBELERİNDE NEDEN BU KONUYA DEĞİNMEDİKLERİNİ SORGULAMAYA DAVET EDİYORUM.

II

AYRICA BÜTÜN İSLAMİ CEMAATLERİ, ÖNDERLERİNE VE HOCALARINA; ÖZELLİKLE SURİYE'DEKİ ZULÜMLERE VE KATLİAMLARA KARŞI SESSİZ KALANLARINI DA UYARMAYA VE BUNUN SEBEBİNİ KENDİLERİNE SORMAYA VE BUNUN İMAN KARDEŞLİĞİ VE İSLAM'IN EMRETTİĞİ ADALET VE EMR-İ Bİ'L-MA'RUF VE NEHY-İ ANİ'L-MÜNKER KAİDESİYLE NE DERECE BAĞDAŞTIĞINI DA SORGULAMAYA DAVET EDİYORUM.
EY ALLAH'IN KULLARI BİR GÜN BENZERİ BİR İMTİHANDAN BİZ DE GEÇEBİLİRİZ..!
 EY MÜSLÜMANLAR..!
NERDESİNİZ VE EY ARAPLAR NERDESİNİZ DİYE ÇIĞLIKLARI YÜREKLER PARÇALAYAN KADINLARIN FERYADINI DUYDUKLARI HALDE HUZURLU UYKU UYUYANLARA ALLAH'IN AZABI HAK OLMAMIŞ MIDIR SANIYORUZ?
                    NEDEN KENDİMİZE HESAP SORMUYORUZ.?
BU DUYARSIZLIK VE BU SESSİZLİK BİZE ALLAH'IN AZABI VE GAZABI OLARAK DÖNERSE, ZALİMLER TOPLULUĞUNUI ALLAH'N AZABINDAN KİM KURTARABİLİR Kİ?
 HALA 1 KRŞ DA OLSA KARDEŞLERİNE YARDIM ETMEMİŞ VE BELKİ DE ETMEYE ELİ VE VİCDANI HALA İKNA OLMAMIŞ CİMRİLERİ DE ALLAH'IN AZABIYLA MÜJDELEYEN KİMDİR BİLİYOR MUYUZ?
mehmet emin akın

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder